Prihlásiť sa
Registrovať sa
Rozvrh

Detský Jumping na profi trampolínach s madlom -  je veľmi šetrný ku kolenám, klbom a k chrbtici.

    Nie je vedený tréningom, ale hravejšou formou vedie deti k pohybovému návyku, zlepšuje motoriku. Využívajú sa hry, jednoduché jumping prvky, k hodine patrí strečing aj rozohriatie. Trampolínu si deti dokážu veľmi rýchlo obľúbiť.

      Do septembra budú tieto hodiny otvorené hodinovo, od septembra 2018 budú vedené formou kurzov, aj pre nižšiu vekovú kategóriu.

      Detské hodiny budú trvať 50 minút.

 

Jumping KIDS /delfíni/ - pre deti od 7-9 rokov: jumping s jednoduchými hravejšími prvkami, učíme jumping dýchanie, bavíme sa, zasúťažíme si.

Jumping JUNIOR /smajlíci/ - pre deti od 10-14 rokov: jumping jednoduchší, učíme jumping dýchanie, zasúťažíme si, naučíme sa spájať prvky.

Oznamy

ZAČÍNAME - 11.4.2018

05.04.2018 01:11

Milí priaznivci pohybu - priestory skupinových cvičení /a nielen skupinových/ sa otvoria v Stredu 11.4.2018. Máte možnosť zacvičiť si a spoznať štýl niektorých tréningov. V tento deň sa cvičí za znížené vstupné pre všetky hodiny 3 eur. Počet miest je obmedzený. Registruj sa zadarmo včas a rezervuj si svoje miesto. O ostatné sa postaráme. Nemáte kde dať deťúrence? Máme pripravený detský kútik. :D Čaká na Vás okrem iného aj špeciálna podlaha šetrná ku kĺbom. Tešíme sa na každú BoDy-Ladies.