Prihlásiť sa
Registrovať sa
Rozvrh

ÚVOD

 

    Vitajte na našich stránkach - začíname...1,2,3 - Hop, a veríme, že Vás naše štúdio s takmer domácou atmosférou a náš štýl zaujme, chceme Vám odovzdať čo najviac z našich skúseností, vedomostí, to čo nás spája, je vášeň pre pohyb tela, energia, ale aj kreativita.

        Sme tu pre Vás, pre tie energické a pozitívne BoDy Ladies, pripravené rozhýbať svoje telo v každom ročnom období, v každom počasí, pri akejkoľvek nálade :D

                                                             VYMEŇ KONZUM ZA POHYB

                                                       VYMEŇ LENIVOSŤ ZA PRAVIDELNOSŤ

                                                                 a teš sa zo svojho Body.

                                                               

Oznamy

Jumping Work Session summer

10.05.2018 20:19

Jumpingovačka alebo jump Work Session for You. Odhoď predsudky, zvládneš obe hodiny! Príďte aj s deťmi - budú mať 10 minútovú možnosť zahopkať si na trampoške pod dohľadom inštruktora. Pretože Jumping je viac ako hopkanie, je to aj zdravé, štíhle telo, netancujeme, nezumbujeme, Jumpujeme. Pripravené bude jumpovanie v Letnom štýle, Letná energy music a chladné priestory na cvičenie. PROGRAM: 15:30-16:30 = Jumping Summer 16:50-17:50 = Jumping Mix /power style/ / +10 minutový Jumping KIDS - deti/junior/ od 5-13 r. - profi trampolínky s madlom - profi inštruktor s praxou - hydrosprcha /hydromasážna/ - DETSKÝ KÚTIK /v prípade záujmu zabezpečíme dohľad pre menšie deti, väčšie sa zahrajú či začítajú./ - mini občerstvenie - vyhraj leginy -možnosť zrelaxovať - v priestoroch či na balkónovom sedení. Príď si vyvetrať hlavu pohybom, telo aj psychika sa poďakuje. Kde: BoDy StuDio - sme pri Mestskej veži v centre Trnavy. Štefánikova 40. VSTUPNÉ: 10,- eur za 2 hodiny a pár minút k tomu /deti ZDARMA/. Počet je obmedzený! Rezerve vopred nutné. PRIHLÁŠKY: na mobil 0944 662 150 aj sms do 18.05.2018. REZERVE miesta je záväzné po uhradení vstupného vopred! Tešíííme sa!