Prihlásiť sa
Registrovať sa
Rozvrh

  Jumping je originálne dynamické aeróbne cvičenie na špecifických trampolínach, ktoré doprevádza motivujúca hudba. Nejde o náhodné poskakovanie, je to fitness program, ktorý pôsobí na všetky systémy ľudského tela.  Jednotlivé prvky majú svoj význam, ide aj o posilňovanie tak fyzickej ako aj psychickej odolnosti.    

     Účinne spaľuje nadbytočný tuk, spevňuje.

     Detox tela, spevnenie panvového dna.

     Šetrný /odľahčenie/ ku kolenám, kĺbom a k chrbtici /dodržanie správnej techniky pri cvičení/

     Jumping môže mať rôzne formy - Basic, Kids, Junior, Power, Tabata, Interval či Cardio /popis jednotlivých foriem nájdete v rozvrhu/.

     Jumping nespôsobuje ťažkú svalovicu, ktorá nie je vôbec dôkazom, že ste makali, naopak, je to preťaženie svalových vlákien s jemným krvácaním.

     Zapája všetky svalové skupiny pri cvičení.
      Niektoré z výhod:
-spomaľuje starnutie
-prebudí lymfatický systém /zlepšuje stav celulitídy/
-antidepresívum
-nízka záťaž kolien, kĺbov, chrbtice

/cvičiť môže aj skoliotik, takisto aj mamička ktorá kojí/

-upravuje trávenie

-posilňuje všetky svalové partie
-dodáva kyslík tkanivám
-podporuje spánok
-stimuluje aj nervový systém
-normalizuje hladinu cholesteroulu aj triglyceridov
-znižuje krvný tlak

                           

                                                                                             

Oznamy

Jumping Work Session summer

10.05.2018 20:19

Jumpingovačka alebo jump Work Session for You. Odhoď predsudky, zvládneš obe hodiny! Príďte aj s deťmi - budú mať 10 minútovú možnosť zahopkať si na trampoške pod dohľadom inštruktora. Pretože Jumping je viac ako hopkanie, je to aj zdravé, štíhle telo, netancujeme, nezumbujeme, Jumpujeme. Pripravené bude jumpovanie v Letnom štýle, Letná energy music a chladné priestory na cvičenie. PROGRAM: 15:30-16:30 = Jumping Summer 16:50-17:50 = Jumping Mix /power style/ / +10 minutový Jumping KIDS - deti/junior/ od 5-13 r. - profi trampolínky s madlom - profi inštruktor s praxou - hydrosprcha /hydromasážna/ - DETSKÝ KÚTIK /v prípade záujmu zabezpečíme dohľad pre menšie deti, väčšie sa zahrajú či začítajú./ - mini občerstvenie - vyhraj leginy -možnosť zrelaxovať - v priestoroch či na balkónovom sedení. Príď si vyvetrať hlavu pohybom, telo aj psychika sa poďakuje. Kde: BoDy StuDio - sme pri Mestskej veži v centre Trnavy. Štefánikova 40. VSTUPNÉ: 10,- eur za 2 hodiny a pár minút k tomu /deti ZDARMA/. Počet je obmedzený! Rezerve vopred nutné. PRIHLÁŠKY: na mobil 0944 662 150 aj sms do 18.05.2018. REZERVE miesta je záväzné po uhradení vstupného vopred! Tešíííme sa!