Prihlásiť sa
Registrovať sa
Rozvrh

Detský Jumping na profi trampolínach s madlom -  je veľmi šetrný ku kolenám, klbom a k chrbtici.

    Nie je vedený tréningom, ale hravejšou formou vedie deti k pohybovému návyku, zlepšuje motoriku. Využívajú sa hry, jednoduché jumping prvky, k hodine patrí strečing aj rozohriatie. Trampolínu si deti dokážu veľmi rýchlo obľúbiť.

      Do septembra budú tieto hodiny otvorené hodinovo, od septembra 2018 budú vedené formou kurzov, aj pre nižšiu vekovú kategóriu.

      Detské hodiny budú trvať 50 minút.

 

Jumping KIDS /delfíni/ - pre deti od 7-9 rokov: jumping s jednoduchými hravejšími prvkami, učíme jumping dýchanie, bavíme sa, zasúťažíme si.

Jumping JUNIOR /smajlíci/ - pre deti od 10-14 rokov: jumping jednoduchší, učíme jumping dýchanie, zasúťažíme si, naučíme sa spájať prvky.

Oznamy

Jumping Work Session summer

10.05.2018 20:19

Jumpingovačka alebo jump Work Session for You. Odhoď predsudky, zvládneš obe hodiny! Príďte aj s deťmi - budú mať 10 minútovú možnosť zahopkať si na trampoške pod dohľadom inštruktora. Pretože Jumping je viac ako hopkanie, je to aj zdravé, štíhle telo, netancujeme, nezumbujeme, Jumpujeme. Pripravené bude jumpovanie v Letnom štýle, Letná energy music a chladné priestory na cvičenie. PROGRAM: 15:30-16:30 = Jumping Summer 16:50-17:50 = Jumping Mix /power style/ / +10 minutový Jumping KIDS - deti/junior/ od 5-13 r. - profi trampolínky s madlom - profi inštruktor s praxou - hydrosprcha /hydromasážna/ - DETSKÝ KÚTIK /v prípade záujmu zabezpečíme dohľad pre menšie deti, väčšie sa zahrajú či začítajú./ - mini občerstvenie - vyhraj leginy -možnosť zrelaxovať - v priestoroch či na balkónovom sedení. Príď si vyvetrať hlavu pohybom, telo aj psychika sa poďakuje. Kde: BoDy StuDio - sme pri Mestskej veži v centre Trnavy. Štefánikova 40. VSTUPNÉ: 10,- eur za 2 hodiny a pár minút k tomu /deti ZDARMA/. Počet je obmedzený! Rezerve vopred nutné. PRIHLÁŠKY: na mobil 0944 662 150 aj sms do 18.05.2018. REZERVE miesta je záväzné po uhradení vstupného vopred! Tešíííme sa!